Contact

Obserwuj nasz

Blog

Bądź na bieżąco z aktualnościami
Piwo w restauracji - do jakich potraw pasuje?

Piwo w restauracji - do jakich potraw pasuje?

Restauracja jest miejscem relaksu. Przychodzimy do niej po to, żeby spotkać się z przyjaciółmi, rodziną, drugą połówką. W renomowanych lokalach gastronomicznych, takich jak Drukarnia Smaku Cristina, organizujemy także ważne dla nas wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Nic również nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać się do restauracji samemu - dla wielu ludzi stanowi to codzienność, w której spełniają się dzięki smakowaniu nowych potraw i odpoczywaniu w interesujących wnętrzach.

więcej
Szczyptę, czyli ile...? Sztuka przyprawiania potraw

Szczyptę, czyli ile...? Sztuka przyprawiania potraw

O wyjątkowości smaku potraw często decydują pewne detale. Sztuka właściwego, wyważonego doboru składników wyróżnia najlepszych kucharzy, którzy na podstawie zdobytej wiedzy i wielu doświadczeń kulinarnych potrafią zestawić ze sobą w interesujący sposób kontrasty różnych smaków oraz stworzyć takie ich połączenia, które zapamiętamy na zawsze.

więcej
Kapusta - atrybut kuchni polskiej

Kapusta - atrybut kuchni polskiej

Do restauracji przychodzimy z wielu różnych powodów, głównym z nich jest jednak to, że po prostu chcemy dobrze i smacznie - a także, co niemniej ważne, zdrowo - zjeść. Będąc w Zakopanem, z pewnością jedną z przyczyn, dla których się do nich udajemy, jest to, że chcemy wyjść z lokalu syci.

więcej