Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczeństwo

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczeństwo

W Drukarni Smaku

Od samego początku bezpieczeństwo wiązało się dla nas z najwyższą jakością produktów. To m.in. dlatego sami przygotowujemy sery, paszteciki, kiszonki i marynaty. Sami wypiekamy ciemny chleb i ubijamy masło. A wszystko można podglądać w naszej przeszklonej kuchni. Wczasach pandemii COVID-19 bezpieczeństwo nabrało jednak nowego znaczenia. Dokładamy wszelkich starań, by - zgodnie z aktualnymi wytycznymi służb sanitarnych - zapewnić Państwu bezpieczną przestrzeń do ucztowania.

Przy wejściach do restauracji znajdują się płyny antybakteryjne do rąk. Już przy stoliku każdy gość otrzymuje dodatkowo chusteczkę nasączoną płynem dezynfekującym. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowaliśmy z gotowego nakrycia stolika. Po przyjęciu zamówienia kelner przynosi wyparzone sztućce oraz serwetki, a następnie przyprawy i oliwy Manufaktury Łagowski. Stoliki zostały odgrodzone metalowymi przegrodami z płytami plexi. Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie wspólne, takie jak klamki, uchwyty i toalety, a stoliki - po każdym gościu. Kelnerzy i sommelier obsługują Państwa w ochronnych maseczkach.


Historia drukarni

 

Nasz zespoł

Poradnik

Jak ucztować w czasie pandemii

  • Pamiętaj o założeniu maseczki przed wejściem do restauracji. Możesz ją zdjąć przy stoliku.
  • Zdezynfekuj dłonie po wejściu do Drukarni Smaku. Antybakteryjny płyn do dezynfekcji czeka przy każdym wejściu do restauracji.
  • Po złożeniu zamówienia otrzymasz od kelnera nawilżaną chusteczkę do rąk z płynem antybakteryjnym - przetrzyj nią dłonie tuż przed posiłkiem.
  • Prosimy o założenie maseczki podczas poruszania się po restauracji, np. w drodze do toalety lub wtedy, gdy będziesz chcieć bliżej zobaczyć pracę naszej przeszklonej kuchni.
  • Przyprawy oraz oliwy otrzymasz od kelnera po złożeniu zamówienia. Jeśli potrzebujesz czegoś jeszcze - poczekaj na kelnera lub wezwij gestem obsługę.
  • Jeśli źle się czujesz, w trosce o innych zrezygnuj z wyjścia do restauracji.

 

Zadbajmy wspólnie o bezpieczne ucztowanie. Dziękujemy!