Aparthotel Cristina

Aparthotel Cristina

Spokój i dyskrecja

Aparthotel Cristina

Spokój i dyskrecja

Nowy, bardzo luksusowy hotel w centrum Zakopanego, w którym rozumiemy potrzeby gości ceniących sobie dyskrecję i intymność podczas pobytu. Czekają na Ciebie dwie renomowane restauracje, Spa tylko dla gości, zielony park za oknem, widok na góry z apartamentów i Krupówki tuż za rogiem.

Wyjątkowa lokalizacja

Aparthotel Cristina na Placu Niepodległości łączy zalety bliskości różnorodnej oferty ścisłego centrum Zakopanego ze spokojem pięknego Parku Miejskiego. Stąd wszędzie jest blisko. Tętniące życiem Krupówki są w odległości paru kroków, zaś kilkunastominutowy spacer wystarcza, by dojść pod Wielką Krokiew, do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę i do początków tatrzańskich szlaków.

Strona WWW Aparthotel Cristina

Aparthotel Cristina

 

Aparthotel

Wellness & SPA

Kameralne, dopieszczone w najmniejszych detalach Spa w Zakopanem. Sprzyja błogiemu odprężeniu i regeneracji sił witalnych. Dostępne wyłącznie dla gości Aparthotelu Cristina.

Jeszcze większa intymność

Wiemy, jak krępujące może być wspólne korzystanie ze strefy Wellness&Spa. Dlatego w Aparthotelu Cristina goście danego apartamentu rezerwują całą przestrzeń Spa tylko dla siebie. Tak, by absolutnie nic nie zakłócało relaksu w intymnej atmosferze.

Strona WWW Aparthotel Cristina

Aparthotel

Śniadania inne niż wszystkie

 

Na dobry początek dnia witamy naszych gości eleganckim, serwowanym śniadaniem i filiżanką aromatycznej, włoskiej kawy w Drukarni Smaku.

Czeka na Ciebie:

  • Pyszny starter z chrupiącym pieczywem prosto z piekarni, robionym przez nas domowym masłem, pasztecikiem przygotowanym osobiście przez szefa kuchni, konfiturą i innymi dodatkami.
  • Pożywne śniadanie do wyboru: angielskie, francuskie, polskie, włoskie oraz śniadanie dla najmłodszych
  • Ciepłe i zimne napoje, a na życzenie jogurt na mleku kokosowym.

Odeszliśmy od typowego śniadania w formie bufetu na rzecz jakości produktów i przygotowania dań bezpośrednio przed podaniem. To naprawdę robi różnicę.

Strona WWW Aparthotel Cristina