Aparthotel Cristina

Aparthotel Cristina

Dyskrecja i spokój

Aparthotel Cristina

Dyskrecja i spokój

Aparthotel Cristina to nowy i niezwykle luksusowy hotel w samym sercu Zakopanego. Został stworzony z myślą o gościach, którzy cenią sobie dyskrecję i intymność podczas swojego pobytu. Czekają na Ciebie dwie renomowane restauracje, Spa tylko dla gości, zielony park za oknem, widok na góry z apartamentów i Krupówki tuż za rogiem.

Wspaniała lokalizacja

W Aparthotelu Cristina możesz cieszyć się bliskością różnorodnych atrakcji centrum miasta, w połączeniu z ciszą, spokojem i urokiem pięknego Parku Miejskiego. Tętniące życiem Krupówki są w odległości paru kroków, zaś kilkunastominutowy spacer wystarcza, by dojść pod Wielką Krokiew, do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę i do początków tatrzańskich szlaków.

Strona WWW Aparthotel Cristina

Aparthotel Cristina

 

Aparthotel

Wellness & SPA

Kameralne, dopieszczone w najmniejszych detalach Spa w Zakopanem. Sprzyja błogiemu odprężeniu i regeneracji sił witalnych. Dostępne wyłącznie dla gości Aparthotelu Cristina.

Jeszcze większa intymność

Wiemy, jak krępujące może być wspólne korzystanie ze strefy Wellness&Spa. Dlatego w Aparthotelu Cristina goście danego apartamentu rezerwują całą przestrzeń Spa tylko dla siebie. Tak, by absolutnie nic nie zakłócało relaksu w intymnej atmosferze.

Strona WWW Aparthotel Cristina

Aparthotel

Śniadania inne niż wszystkie

 

Na dobry początek dnia witamy naszych gości eleganckim, serwowanym śniadaniem i filiżanką aromatycznej, włoskiej kawy w Drukarni Smaku.

Czeka na Ciebie:

  • Pyszny starter z chrupiącym pieczywem prosto z piekarni, robionym przez nas domowym masłem, pasztecikiem przygotowanym osobiście przez szefa kuchni, konfiturą i innymi dodatkami.
  • Pożywne śniadanie do wyboru: angielskie, francuskie, polskie, włoskie oraz śniadanie dla najmłodszych
  • Ciepłe i zimne napoje, a na życzenie jogurt na mleku kokosowym.

Odeszliśmy od typowego śniadania w formie bufetu na rzecz jakości produktów i przygotowania dań bezpośrednio przed podaniem. To naprawdę robi różnicę.

Strona WWW Aparthotel Cristina