Contact

Obserwuj nasz

Blog

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Przyjęcie komunijne w restauracji - dlaczego to dobry pomysł?


Przyjęcie komunijne w restauracji - dlaczego to dobry pomysł?


Do restauracji udajemy się z wielu powodów. Z jednej strony może ona stanowić miejsce związane z naszą codziennością. W dobrych lokalach gastronomicznych spożywamy obiad i kolację oraz spotykamy się bliskimi. Z drugiej zaś strony w restauracjach organizujemy także ważne wydarzenia - zarówno te o charakterze zawodowym, np. spotkania integracyjne czy kolacje z partnerami biznesowymi, jak i osobistym. Do tych ostatnich należą chociażby urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy przyjęcia komunijne.

O czym przede wszystkim należy pamiętać przy organizacji przyjęcia komunijnego w restauracji?

Jeśli chodzi o te ostatnie, wymagają one oczywiście odpowiednio dużej przestrzeni. W zależności od naszych preferencji, zapraszamy na nie bliską rodzinę albo krewnych wraz z przyjaciółmi. Nawet jednak w tym pierwszym wariancie należy liczyć się z obecnością nawet kilkudziesięciu osób. Trzeba bowiem pamiętać, że do gości uczestniczących w pierwszej komunii świętej tradycyjnie należą - obok oczywiście rodziców i dziadków - matka i ojciec chrzestny, którzy mogą pojawić się wraz ze swoimi małżonkami oraz dziećmi, nie wspominając również o innych bliskich. Dlatego podejmując decyzję o organizacji przyjęcia komunijnego w restauracji, koniecznie pamiętajmy o sprawdzeniu tego, jak dużą ilością miejsca ona dysponuje.

Po drugie zaś, bardzo istotne jest zaplanowanie owego wydarzenia z pewnym wyprzedzeniem czasowym. Komunie mają bowiem miejsce w podobnym czasie - odbywają się w maju - i wiele osób dokonuje rezerwacji znacznie wcześniej. Kolejne kryterium, który powinniśmy wziąć pod uwagę, to menu. Warto zapoznać się z nim po to, aby sprawdzić, czy będzie wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszym oraz spodziewanych gości. Oczywiście wiele restauracji z okazji specjalnych eventów przygotowuje także dania, których nie mają w swoim menu na co dzień, jednak ogólne zorientowanie się w preferowanej w danym lokalu kuchni ułatwi nam podjęcie decyzji.

Przyjęcia komunijne w naszej restauracji

Generalnie organizacja przyjęcia komunijnego w restauracji jest dobrym pomysłem, ponieważ dzięki temu oszczędzamy zarówno nasz czas, jak i energię. Znakomite miejsce, w którym spotkamy się z bliskimi, żeby uczcić wyjątkowe dla naszego dziecka chwile, stanowi Drukarnia Smaku Cristina. Do jej atutów należy fakt, że powierzchnia restauracji przeznaczona jest dla nawet pięćdziesięciu dwóch osób, a część obejmująca kawiarnię - dla maksymalnie dwudziestu. Co więcej, obsługa lokalu dostosuje się do naszych indywidualnych wymagań związanych z przygotowaniem wydarzenia. Z powyższych powodów Drukarnia Smaku Cristina świetnie sprawdzi się jako miejsce przyjęcia komunijnego. Zaletą restauracji są także gustowne i eleganckie wnętrza, które sprzyjają rodzinnej atmosferze. Z pewnością również w jej menu znajdziemy coś dla siebie - kucharze naszego lokalu serwują zarówno dania kuchni polskiej oraz regionalnej, jak i międzynarodowej.

Przyjęcie komunijne w restauracji - dlaczego to dobry pomysł?

wróć