Contact

Obserwuj nasz

Blog

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Nie tylko menu, czyli na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając restaurację?


Nie tylko menu, czyli na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając restaurację?


Jednym z głównych kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy wyborze restauracji, jest bezsprzecznie rodzaj dań serwowanych przez Szefa Kuchni. W zależności od naszych preferencji decydujemy się na kuchnię, która w jak największym stopniu spełnia oczekiwania wszystkich osób, z którymi chcemy się wybrać do danego lokalu. Pod tym względem restauracja Drukarnia Smaku Cristina w Zakopanem, wychodzi naprzeciwko upodobaniom wielu Polaków. W naszym menu Goście znajdą potrawy przyrządzane w oparciu o przepisy zarówno z tradycyjnej, regionalnej kuchni oraz tej z różnych zakątków świata.

Nie tylko menu: wystrój oraz obsługa

Należy jednak podkreślić fakt, że poza powyższym aspektem - stricte kulinarnym - przy wyborze restauracji powinniśmy się kierować także innymi względami. Bardzo duże znaczenie ma chociażby aranżacja wnętrza lokalu. To ona oddziałuje na nasz nastrój. Stonowane barwy, odpowiednio dobrane elementy wystroju w Drukarni Smaku Cristina, sprawiają, że w lokalu panuje rodzinna i kameralna atmosfera. Gwarantują one klimat sprzyjający zarówno spotkaniom z krewnymi, przyjaciółmi, jak i wieczorom z ukochaną osobą. Na atmosferę panująca w restauracji składają się oczywiście nie tylko wnętrza, ale przede wszystkim ludzie. W Drukarni Smaku Cristina odpowiada za nią cały zespół. Od Szefa Kuchni wraz kucharzami, po kelnerów, którzy życzliwie i chętnie doradzą nam w zakresie wyboru dań i napojów.

Lokalizacja oraz dodatkowe atrakcje

Do kolejnych atutów naszej restauracji należy lokalizacja. Stolica Podhala, Zakopane, gwarantuje bowiem wiele wspaniałych atrakcji - w tym takich, z którymi nie mamy do czynienia w żadnym innym miejscu w Polsce. Dlatego też warto zdecydować się na to, aby właśnie w Drukarni Smaku Cristina zorganizować spotkanie integracyjne firmy. Dobrym pomysłem jest wybrać się tutaj także po to, aby spędzić czas w rodzinnym gronie - np. z okazji urodzin, imienin czy rocznicy ślubu.

W stolicy Podhala nie tylko świetnie zjemy, ale również oddamy się wielu innym rozrywkom. Po całym dniu spędzonym w Zakopanem odpoczniemy i spędzimy wspólnie czas w Drukarni Smaku Cristina albo odwrotnie - posilimy się w niej, aby następnie wybrać się np. na spacer po Krupówkach, gdzie znajdziemy wiele pamiątek związanych z tradycjami regionu. Miłośnicy górskich wędrówek znajdą w Zakopanem być może najbardziej interesujące szlaki w Polsce. Aktywny wypoczynek może dotyczyć zresztą zarówno kontaktu z naturą, jak i sztuką. Jeśli chodzi o tę ostatnią, warto zapoznać się z zakopiańskimi zbiorami takich artystów, jak malarz i pisarz Stanisław Ignacy Witkiewicz, szerzej znany jako “Witkacy", czy Władysław Hasior, wybitny polski przedstawiciel sztuki nowoczesnej. W naszym kraju tylko w dwóch miejscach organizowane są zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich - jednym z nich jest właśnie Wielka Krokiew w Zakopanem (do niedawna była jedynym). To również świetna okazja, żeby spotkać się w gronie bliskich.

Nie tylko menu, czyli na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając restaurację?

wróć