Contact

Obserwuj nasz

Blog

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Kolacja firmowa w Zakopanem - dlaczego warto wybrać naszą restaurację?


Kolacja firmowa w Zakopanem - dlaczego warto wybrać naszą restaurację?


Zakopane to znakomita propozycja nie tylko dla turystów, ale również dla pracowników różnego rodzaju firm, którzy chcą się lepiej zintegrować. Jest to bowiem miasto, które oferuje naprawdę ogromną liczbę atrakcji. Bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś, co wyjdzie naprzeciwko jego oczekiwaniom. Jeżeli jesteśmy miłośnikami wspinaczki górskiej bądź wędrówek po Tatrach, przyjeżdżamy do Zakopanego, które posiada znakomitą bazę hotelową. W przypadku zaś, gdy interesują nas tajniki polskich tradycji lokalnych, warto udać się do stolicy Podhala po to, aby zapoznać się ze wspaniałymi obyczajami (kulinarnymi, kulturowymi) góralszczyzny. Obie to możliwości spędzenia czasu w Zakopanem stanowią bardzo dobry punkt wyjścia dla wycieczki integracyjnej pracowników firm, przedsiębiorstw, urzędów czy instytucji.

Przykłady atrakcji można mnożyć. Z pewnością jednym ze stałych elementów wielu imprez urządzanych w Zakopanem jest kulig. Miłośnicy skoków narciarskich mogą zaś udać się na konkurs międzynarodowy, na którym występują najbardziej znani przedstawiciele tej dyscypliny, organizowany na Wielkiej Krokwi. Bardzo chętnie na wyjazd do Zakopanego decydują się także przedstawiciele instytucji związanych z szeroko rozumianą kulturą i sztuką. Wynika to bowiem z faktu, że w mieście tym tworzyło wielu wspaniałych artystów, od pisarza i malarza Stanisława Ignacego Witkiewicza, przez kompozytora Karola Szymanowskiego, po jednego z największych przedstawicieli sztuki nowoczesnej - Władysława Hasiora. W muzeach zakopiańskich znajdziemy zatem wyjątkowe dzieła sztuki wielu twórców - szczególnie tych, których działalność przypada na epokę Młodej Polski.

Jeżeli zaś zależy nam na kolacji firmowej w wyjątkowym miejscu, wybierzmy się do Drukarni Smaku Cristina. W restauracji tej poznamy zarówno smaki regionalne, jak i wzbogacimy swoje doświadczenia kulinarne o najbardziej interesujące i pomysłowe dania z różnych kuchni europejskich. Po dniu spędzonym w górach albo muzeach czy po tym, jak opadną z nas emocje sportowe, najlepszym pomysłem będzie udanie się na pyszną i pożywną kolację integracyjną w Drukarni Smaku Cristina.

Z jednej strony niepowtarzalna atmosfera, przepiękne wnętrza i sympatyczna obsługa, a z drugiej - bardzo interesujące propozycje w naszym menu. Oto główne zalety restauracji. Z dań głównych polecamy halibuta z zielonymi warzywami i zielonym curry, jagnięcą biodrówkę z miętą i jabłkiem czy pierś z kurczaka, której smak wspaniale podkreśla dodatek w postaci pomarańczy. Jeśli chodzi o zupy, unikatową potrawą z menu jest rosół azjatycki. A ponadto - smakowite przystawki, desery i napoje.

Ofertę organizacji eventów, w tym imprez integracyjnych dla pracowników, przedstawiamy na stronie https://www.drukarniasmakucristina.pl/eventy.html.

Kolacja firmowa w Zakopanem - dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

wróć