Strona główna

Witaj w

Wyjątkowej restauracji

Ucztuj z nami w Zakopanem! Serwujemy tradycyjną kuchnię polską w autorskiej odsłonie!
Rezerwacja

Odkryj

naszą historię

W miejscu niegdyś stojącej drukarnia "Polonia" powstała jedyna w swoim rodzaju drukarnia … "Drukarnia Smaku Cristina". Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do naszej restauracji, a jak podkreśla sama właścicielka - "data jej otwarcia nie jest kwestią przypadku". Dokładnie tego samego dnia, 26 lipca, lecz cztery lata wcześniej powstało pierwsze restauracyjne dziecko - Cristina Ristorante & Pizzeria. Kamienica przy Placu Niepodległości stała się miejscem kultu na kulinarnej mapie Zakopanego, a restauracyjny duet jest jest skazany na sukces.

O NAS

##--content|start-prawa-kolumna--##

Uznanie naszych gości

opinie w skrócie
null
Doskonałe przepisy na smak

Doskonałe przepisy

na smak

null

Odkryj nasze

menu

W Drukarni Smaku Cristina oferujemy zaskakujące menu, w którym znajdziecie znane i lubiane dania kuchni polskiej z autorskim akcentem. Nasz Szef Kuchni Sebastian Krauzowicz czerpie inspiracje z tradycyjnej kuchni polskiej, nie zapominając przy tym o międzynarodowych trendach kulinarnych. Uczta w Drukarni Smaku rozpoczyna się pysznymi przystawkami, od fantastycznych ekologicznych pomidorów z budzem, aż po jedyny w swoim rodzaju tatar z podwiędzanej polędwicy. Możemy zagwarantować, że przystawki rozbudzą jedynie Wasz apetyt na więcej...

Zobacz całe menu

Doskonałe połączenie

Doskonale

Połączenie

Kulinarna

rozkosz

W Drukarni Smaku Cristina, aktualnie najlepszej restauracji w Zakopanem zapewniamy niepowtarzalną atmosferę. Kameralne oraz klimatyczne wnętrze łączy się tutaj z niezapomnianymi doznaniami kulinarnymi. Z dala od zgiełku Krupówek, na Placu Niepodległości 7, czeka na Was wyjątkowe miejsce w Zakopanem.

Zarezerwuj stolik

##--content|kulinarna-rozkosz-prawa-kolumna--##
Opinie

Nagłówek opinii pierwszej!

null

Inny nagłówek dla opinii nr 2

null

Nagłówek dla opinii trzeciej

null

Nagłówek dla opinii czwartej

null

Nasze sukcesy

Głośno o Drukarni Smaku

null