Dokonaj

REZERWACJI

Zarezerwuj stolik w kilka minut i nie trać czasu na oczekiwanie

Dokonaj rezerwacji on-line

Rezerwację stolików w tym samym dniu przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.

Format DD-MM-RRRR
Format GG:MM
Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.

Rezerwacja telefoniczna

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji w tym samym dniu prosimy o rezerwację telefoniczną, które przyjmowane są w godzinach otwarcia restauracji (od poniedziałku do niedzieli, od 13:00 do 23:00).

W przypadku, gdy nie odbieramy, może być to spowodowane zwiększonym ruchem w danym dniu, dlatego też prosimy próbować ponownie.

Telefon: +48 662 833 833


Przyjęcia prywatne

Drukarnia Smaku to nowe, wyjątkowe miejsce w samym centrum Zakopanego, którego jeszcze nie było. Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze, jak i niepowtarzalnym wnętrzu tworzymy odpowiednią i kameralną atmosferę na spotkania towarzyskie lub biznesowe.

Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń telefonicznie, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy Twoje przyjęcie!

Zapytania o przyjęcia prywatne prosimy kierować na adres
e-mail: rezerwacje@drukarniasmakucristina.pl

W przypadku dokonywania rezerwacji na przyjęcie prywatne w tym samym dniu, zalecamy rezerwację telefoniczną.


Część

kawiarniana

Część kawiarniana to nie tylko idealne miejsce, by usiąść i oddać się chwilom relaksu przy filiżance aromatycznej kawy, ale także doskonałe miejsce do pracy, prywatnej imprezy, spotkania biznesowego, czy też spotkania w większym gronie. Położenie kawiarni w rogu restauracji zapewnia zachowanie większej intymności, ciszy i kameralnej atmosfery. Część kawiarniana to 20 stałych miejsc siedzących.

Cristina Drukarnia Smaku - Kawiarnia
Część kawiarniana

 

Cristina Drukarnia Smaku - Restauracja
Część restauracyjna

Część

restauracyjna

W części restauracyjnej nasi goście mogą rozkoszować się smakiem serwowanych przez nas potraw. W samym jej sercu znajduje się otwarta kuchnia, dzięki czemu cały proces przygotowywania rozmaitych dań zamienia się w kulinarny spektakl. Dopełnieniem wnętrz jest duży, otwarty bar, który wita naszych gości już od wejścia oraz gablota z winami, które idealnie komponują się ze smakiem naszych dań. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, od przytulnej loży w rogu restauracji po miejsca na samym środku wyspy. Drukarnia Smaku to miejsce na większe spotkania towarzyskie, biznesowe oraz wielkie ucztowanie. Część restauracyjna to 52 stałe miejsca siedzące. Eleganckie wnętrza, niesamowita atmosfera w połączeniu z wyśmienitym jedzeniem sprawia, że chce się tu zostawać na długo.